Regulamin Zapisów

ZAPISY, ZADATKI, CENNIK

✓ Zapisy na makijaże przyjmuję telefonicznie pod numerem telefonu 791 647 801 lub poprzez wiadomość na Instagramie lub Facebooku.

✓ Rezerwacja terminu wiąże się z wpłatą zadatku. Kwotę zadatku odliczam od ceny makijażu. Zadatek należy wpłacić w przeciągu 3 dni od momentu zapisania się. Brak wpłaty oznacza rezygnację z usługi. W przypadku rezygnacji zadatek jest bezzwrotny i nie podlega wymianie na inne usługi.
Zadatek wynosi:
– 50 zł – makijaż okolicznościowy
– 100 zł makijaż ślubny
Wpłaty można dokonać na miejscu lub na konto bankowe. Numer konta wysyłam po ustaleniu terminu.
 
✓ Cennik makijaży sezon 2024:
– makijaż ślubny 280 zł
– makijaż próbny ślubny 280 zł
– makijaż okolicznościowy 250 zł
W cenie makijażu są rzęsy (kępki lub na pasku – cena nie ulega zmianie w przypadku rezygnacji ze sztucznych rzęs) oraz korekta/makijaż ciała.

MAKIJAŻE

✓ Na makijaże dojeżdżam tylko i wyłącznie w ramach pakietu (więcej szczegółów w zakładce parkiety ślubne).
 
✓ Nie wykonuję makijażu ślubnego bez wcześniejszego makijażu próbnego! Makijaż próbny wykonuję najpóźniej 2 tygodnie przed ślubem.
 
✓ Na makijaż należy przyjść bez makijażu. Dodatkowo brwi powinny być wyregulowane a wąsik usunięty.
 
✓ Przy spóźnieniu powyżej 15 min mogę odmówić wykonania usługi, ze względu na szacunek do czasu następnej klientki.
 
✓ Przed makijażem należy zadbać o dobry stan cery. Nawilżona i zadbana skóra sprawia, że makijaż jest piękniejszy i trwalszy Peeling najlepiej jest zrobić 2 dni przed makijażem. Należy też pamiętać o maskach i kremach nawilżających. Kondycja ust jest tak samo ważna i należy pamiętać o ich nawilżaniu.
 
✓ Aby skóra była w dobrej kondycji, zrezygnuj z opalania na słońcu lub solarium Rozgrzana skóra jest problematyczna.
 
✓ Na makijaż przychodzimy bez osób towarzyszących. Fotograf lub kamerzysta może towarzyszyć po wcześniejszym uzgodnieniu.
 
✓ Makijaże wykonuję tylko selektywnymi i profesjonalnymi produktami, np. Estee Lauder, MAC, Lancome, YSL, Benefit, Dior, Tarte, Hourglass, Too Faced, Clarins, Fenty Beauty, Inglot, Zoeva, Laura Mercier, Marc Jacobs, Huda Beauty.