Pakiet ślubny premium

Oprócz wymarzonej sukni, pięknych butów, dodatków w postaci biżuterii i bukietu bardzo ważny jest makijaż Panny Młodej, który sprawi, że w tym wyczekanym dniu będzie się czuła wyjątkowo i wyglądała szczególnie pięknie. Makijaż ślubny powinien podkreślać wszystkie zalety urody kobiety. Musi być też trwały i wyrazisty, a przy tym podkreślający naturalne piękno. Dzień ślubu jest naprawdę szczególny. Towarzysząc Pannie Młodej w przygotowaniach, czuję się więc wyróżniona. Dokładam wszelkich starań, aby efekt mojej pracy był dla niej jak najbardziej zadowalający, a ona czuła się przez cały czas komfortowo.

Pakiet ślubny – makijaż w wersji premium to odpowiedź na oczekiwania wielu klientek, które powierzają mi swój wygląd w tym szczególnym dniu.

Co obejmuje pakiet ?​


Makijaż próbny ślubny (czas trwania: 1,5 godz)

Szczegóły dotyczące makijażu muszą być ustalone wcześniej, dlatego pakiet obejmuje próbny makijaż ślubny. Nie chodzi jednak jedynie o wykonanie makijażu dopasowanego do Twoich oczekiwań, sukienki i fryzury, ale też o sprawdzenie stanu cery i dobranie pielęgnacji, która sprawi, że w dniu ślubu Twoja skóra będzie w jak najlepszej kondycji, dzięki czemu makijaż będzie nie tylko piękny, ale także trwały. To również moment, w którym będę mogła doradzić Ci, jakie kosmetyki powinnaś mieć przy sobie w trakcie imprezy, by w dowolnej chwili i jeśli zajdzie taka potrzeba, móc samodzielnie dokonać niewielkich poprawek. Odpowiem też na wszystkie Twoje pytania i rozwieję wątpliwości. Nasze spotkanie i próbny makijaż ślubny powinny odbyć się najpóźniej miesiąc przed uroczystością.


Makijaż ślubny (czas trwania: 1,5 godz)

W dniu ślubu wykonuję makijaż, którego szczegóły omówiłyśmy wcześniej. W przypadku pojawienia się niedoskonałości dokonuję dodatkowej korekty ciała. Rozświetlam też m.in. dekolt, ramiona i plecy, aby cała stylizacja prezentowała się spójnie i pięknie.


Makijaż dla 4 bliskich osób Panny Młodej

W dniu ślubu zapewne chcesz sprawić radość swoim bliskim i przyczynić się do tego, by również czuli się wyjątkowo i wyglądali pięknie. Makijaż dla czterech bliskich osób to niepowtarzana okazja, by to uczynić.

Każdy dodatkowy makijaż jest płatny – 250 zł osoba

Cena pakietu sezon 2024:

2200 zł bez dojazdu (studio na wyłączność)

2200 zł z dojazdem (na terenie Białegostoku wliczony w cenę, poza terenem Białegostoku dodatkowo płatny)

*każdy dodatkowy makijaż jest płatny 250 zł

Zapisz się na pakiet