Pakiet ślubny

Piękna sukienka, buty, elegancka biżuteria i bukiet – wszystkie te elementy są niezwykle istotne w tak ważnym dla kobiety dniu, jakim jest ślub. To jednak nie wszystko. Całość powinien zwieńczyć odpowiedni makijaż. Profesjonalnie wykonany makijaż to taki, który podkreśli wszystkie zalety urody Panny Młodej i sprawi, że poczuje się bardziej wyjątkowo niż kiedykolwiek. Oprócz estetyki zachwyca również trwałością, bowiem utrzyma się przez cały dzień i całą weselną noc. Dodatkową zaletą jest fakt, że nie odbiera twarzy naturalności.

Wiem, jak ważne są wszystkie te aspekty makijażu ślubnego. Z radością pomogę uzyskać upragniony efekt. Komfort i podkreślenie naturalnego piękna kobiety to moje priorytety, a towarzyszenie Pannie Młodej w przygotowaniach do ślubu to prawdziwy zaszczyt, dlatego w mojej ofercie nie mogło zabraknąć Pakietu Ślubnego.

Co obejmuje pakiet ?


Makijaż próbny ślubny (czas trwania: 1,5 godz) *

Niezwykle ważne jest, aby szczegóły dotyczące makijażu ustalone zostały wcześniej, dlatego pakiet obejmuje makijaż próbny ślubny. Spotkanie pozwoli mi sprawdzić stan Twojej skóry i dobrać dla Ciebie odpowiednią pielęgnację, która poprawi kondycję cery przed wielkim dniem. To wspólnie spędzony czas, który pozwoli mi dowiedzieć się, jak chciałabyś wyglądać podczas ślubu i jakie są Twoje oczekiwania odnośnie makijażu. Postaramy się również, aby był odpowiednio dopasowany do sukni oraz fryzury. Doradzę Ci, jakie kosmetyki na ślub powinnaś mieć ze sobą, żeby w każdej chwili i w razie takiej konieczności dokonać niewielkich poprawek. To także okazja, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i rozwiać wątpliwości. Nasze spotkanie i próbny makijaż ślubny powinny się odbyć najpóźniej miesiąc przed uroczystością.


Makijaż ślubny (czas trwania: 1,5 godz) *

W dniu ceremonii wykonuję makijaż, którego szczegóły omówione zostały wcześniej. Obejmuje on również dodatkową korektę ciała w przypadku pojawienia się niedoskonałości oraz jego rozświetlenie, m.in. na dekolcie, ramionach oraz plecach, aby całość była spójna i prezentowała się doskonale.


Makijaż do sesji zdjęciowej (czas trwania: 1,5 godz) *

Makijaż do sesji zdjęciowej powinien spełniać pewne warunki, dzięki którym zdjęcia wychodzą idealnie. Wiem, jak to zrobić, dlatego zadbam o to, abyś czuła się pewna siebie, a fotografie były piękną pamiątką na całe wspólne życie.

 

*Makijaże wykonuję w swoim studio

Cena pakietu sezon 2024: 800 ZŁ

Zapisz się na pakiet